Іван Зань

Скільки коштує масаж: з'ясовуємо ціни та чи варте воно того

Фахово виконаний, якісний масаж здатний вирішити велику кількість проблем, пов'язаних з
захворюваннями опорно-рухового апарату, больовим синдромом, незадоволеністю власними зовнішніми даними (целюліт, зайва вага, косметологічні дефекти шкіри).
Він допомагає зняти напругу, сприяє підвищенню імунітету, покращує працездатність.

Послуги професійного масажиста можуть влетіти в добру копійчину. Що ж можна отримати за ці гроші? Давайте з'ясовувати разом.
Скільки коштує масаж:
формування ціни і вибір "власного" фахівця

На кінцеву вартість будь-якої послуги впливає низка факторів:

витратні матеріали (простирадла, рушники, олії, креми і т.д.)
місце розташування салону
оренда і / комунальні послуги
основні послуги і наявність додаткових зручностей (душова кабіна, фреш-бар і т.д.)
досвід фахівця
Наприклад, коли Ви обираєте масажний кабінет на околиці, Ви маєте логічне право розраховувати на більш лояльні розцінки, адже на дорогу доведеться витратити чимало часу. Салон в центрі є набагато доступнішим з точки зору геолокації, то й заплатити в ньому доведеться більше.

Тепер про різновиди процедур. Існує безліч видів масажу, кожен з яких переслідує певну мету. Один проводиться за 15 хвилин, інший за півтори години. Під час сеансу, який покликаний зняти напруження, масажист працює в спокійному темпі. А ось під час антицелюлітного масажу з нього сходить сім потів.

Крім того, для лікувального, спортивного, дитячого та кількох інших типів масажу потрібні специфічні знання. За більш високу кваліфікацію професіонала також доведеться заплатити.
Він є одним з найпопулярніших та жаданих. Воно й не дивно, адже найчастіше до масажного кабінету люди звертаються з болями в спині. Сидяча робота, стрес, втома - все це він може подолати. Він оздоровлює, додає сил, прискорює потік крові і лімфи, активізує імунітет.

Відноситься до класики жанру. На основі його прийомів також побудовано і набагато сучасніші техніки. Професіонали своєї справи обов'язково включають цей різновид до переліку послуг, а вартість його є цілком лояльною і доступною всім.


Скільки коштує масаж спини

Багато жінок зустрічаються з проблемою "апельсинової кірки". У гонитві за ідеальними пропорціями вони випробують незліченні засоби і в результаті опиняються на масажному столі. Активна і досить болюча процедура має приголомшливий ефект, де вона дозволяє помітити зміни в кращий бік буквально після першого сеансу.

Шкіра підтягується, стає еластичнішою, набуває рівномірного відтінку і тішить оксамитовим виглядом. У поєднанні з фізичними навантаженнями і збалансованим харчуванням вказаний масаж дозволяє прискорити процес схуднення.

З огляду на інтенсивність роботи масажиста і на застосування спеціальної антицелюлітної косметики, заплатити за таке задоволення доведеться чимало, але гарне відображення в дзеркалі окупає всі витрати.
Масажист робить масаж обличчя молодій жінці

Скільки коштує антицелюлітний масаж

Масаж обличчя є доброю альтернативою дорогій косметиці, а в деяких випадках навіть пластичній хірургії. Він розгладжує шкіру, робить її еластичною, змушує кров швидше циркулювати і це відмінно позначається на кольорі обличчя. Завдяки маніпуляціям масажиста зникають набряки, поліпшуються контури, усуваються відмерлі клітини епідермісу.

Розрізняють декілька спрямувань у роботі з обличчям: зняття напруги, контурування, "ліфтинг" (підтягування шкіри), "анти ейдж" (процедури зменшення впливу віку). Залежно від побажань клієнта, протягом виконання процедури можуть застосовуватися спеціальні засоби, які посилюють ефект. Звичайно, це вплине на підсумкову суму рахунку

Скільки коштує масаж обличчя

Пару десятків років тому банками лікували ОРВІ і таким чином допомагали позбутися від кашлю. Дійсно дана процедура сприяє полегшенню симптомів застудних захворювань.Але не тільки. Створюючи вакуум, масажист підсилює приплив крові і активує вироблення цілого ряду гормонів в організмі, завдяки чому створюється загальнооздоровчий, зміцнювальний ефект.

Крім зміцнення імунітету, банки відмінно допомагають у боротьбі з целюлітом. Після їх локального застосування на проблемних ділянках, шкіра набуває здорового вигляду, розгладжується і стає м'якою і пружною. Оскільки даний вид впливу вимагає не тільки вкладень в додаткове обладнання (банки), але і в навчання фахівця, ціни на нього є трохи вищими, ніж на класичні методики.

Скільки коштує баночний вакуумний масаж

Він є сновою основ. Він є тим, з чого починалося мистецтво лікування руками і на чому ґрунтуються всі інші техніки. Він здатний боротися з великим переліком захворювань. Залежно від конкретних скарг, фахівець підлаштовується під клієнта і надає особливої уваги тривожним ділянкам тіла.

Вартість на даний вид масажу є однією з найнижчих, але не тому, що його результативність є менш помітною, ніж у інших видів. Цей вид масажу є обов'язковим етапом роботи для кожного майбутнього масажиста, - руки фахівця вбирають його в себе і запам'ятовують з першими краплями олії. Саме його потрібність змушує ціни залишатися прийнятними для всіх.
Масажист Іван Зань робить масаж голови чоловікові в студії масажу

Скільки коштує класичний масаж

Масаж голови може бути різним, залежно від його мети. Може проводитися для усування напруження і зняття головного болю, для поліпшення росту волосся, боротьби з випадінням волосся і облисінням, а також для усунення лупи.

В процесі проведення кожного з підвидів можуть застосовуватися спеціальні засоби, що дозволяють досягти максимального ефекту (олії, морська сіль). Шкіра голови під час сеансу збагачується киснем, пожвавлюється кровопостачання, регулюється робота сальних залоз. Ціна коливається і багато в чому залежить від використовуваної косметики.

Скільки коштує масаж голови

Охоплює все тіло від кінчиків пальців на ногах до самої шиї. Дарує неповторні відчуття повного релаксу та оновлення. Стимулює внутрішні резерви організму, що призводить до оздоровчого ефекту. Знімає напругу з м'язів, надає їм тонус. Відмінно впливає на стан шкіри, робить її гладкою, підтягнутою і приємною на дотик.

Коштуватиме таке задоволення досить дорого. По-перше, тому що займає багато часу (опрацювати треба все тіло), по-друге, тому що забирає чимало сил у фахівця, по-третє, оскільки вимагає наявності поглиблених знань з анатомії й фізіології та потребує досвіду.
Чоловічі руки роблять загальний масаж спини чоловікові
Той вид, який можна робити без призначення лікаря, просто для задоволення і зняття напруги. Повний "релакс" і ефект "анти-стрес" гарантують відмінне самопочуття і чудовий настрій.

Легкість в усьому тілі і відчуття бажання зрушувати гори окупповують грошові витрати на сеанс.
Дві чоловічі руки роблять розслабляючий масаж жінці з темним волоссям

Скільки коштує масаж загальний

Скільки коштує розслабляючий масаж

Обов'язково заповніть форму і я зв'яжусь з вами найближчим часом
Перед записом обов'язково ознайомтесь зі списком противопоказань
Інші статті