Іван Зань

Загальний масаж

Загальний масаж - це корисно та приємно. Багато пацієнтів звертаються з різними скаргами, суть яких зводиться до фрази "у мене болить спина". Вгорі, внизу, під лопаткою, десь там між ребрами... Знайомо?
Найчастіше грішать на сидячий спосіб життя, роботу за комп'ютером і відсутність фізичних навантажень. Так, дійсно, в моїй практиці більша частина клієнтів описує проблему саме так.

Але існує й інша категорія людей, які страждають від болю в спині: люди фізичної праці, що піднімають важкі предмети; цілий день проводять на ногах; спортсмени, що активно тренуються.
дівчина в офісі тримається за спину рукою
У таких випадках рекомендую спробувати загальний масаж. Він розслабляє, знімає напругу з м'язів (і неважливо, чи це викликано сильними навантаженнями, чи повною їх відсутністю), покращує кровообіг, сприяє вирішенню проблем з хребетним стовпом.

Крім того, сприятливо впливає на психо-емоційний стан. Оскільки методика передбачає роботу на зниження больових відчуттів, - приходить довгоочікуване полегшення і у пацієнта буквально "виростають крила за спиною".
дві руки масажиста на жіночих лопатках роблять масаж
Загальний масаж полягає в опрацюванні всього тіла. Виконуючи його, я охоплюю не тільки спину, але також ноги, руки, груди, живіт. Це є особливо важливим для людей, яких "годують ноги".

Відходивши свої 20, 30 і більше тисяч кроків в день, вони зазвичай відчувають неймовірну втому не тільки в попереку і плечах, але також в литкових м'язах, аж до спазмів і судом. Відмінним способом полегшити такий стан є розминка всього тіла. Вона пом'якшує больові прояви, усуває м'язові затиски і прискорює відтік лімфи, завдяки чому зникають набряки.
дві руки масажиста на жіночих сідницях роблять масаж
Обов'язково заповніть форму і я зв'яжусь з вами найближчим часом
Перед записом обов'язково ознайомтесь зі списком противопоказань
Виступає як частина програми реабілітації пацієнтів з різними видами захворювань. Він корисний при проблемах з серцево-судинною системою, шлунково-кишкового тракту, нервових розладах, хворобах дихальних органів, хронічної втоми, болях у м'язах, в післяопераційний період. Працюючи з різними пацієнтами, роблю акцент на конкретній проблемі, більше зосереджуючись на частини тіла, що вимагає активної опрацювання. На тлі загального глибокого розслаблення, такий підхід дозволяє в рази прискорити реабілітацію і відновити здоров'я.

Загальнооздоровчий масаж

Види загального масажу

Є відмінною профілактикою для пацієнтів з ослабленим імунітетом (особливо в осінньо-весняний період), які ведуть малорухливий спосіб життя, відчувають часті стреси. Він благотворно впливає на м'язовий тонус, зміцнює хребет, покращує статуру. Глибоке розслаблення дозволяє усунути проблеми зі сном, покращує працездатність, підвищує опір організму від негативних зовнішніх чинників.

Загальнозміцнюючий масаж

Відмінна можливість відпочити і отримати заряд бадьорості та енергії. Такий масаж доставляє масу позитивних емоцій і по ефективності його можна порівняти з повноцінним нічним сном. Після глибокого релаксу ви відчуєте себе оновленим, підуть хворобливі відчуття в м'язах, проясниться свідомість. Шкіра стане м'якше і еластичнішою. Контури тіла будуть більш підтягнутими. Часто результативність збільшується в результаті поєднання з ароматерапією. Різні масла здатні як додатково розслабити, так і підбадьорити, а також надати легкий оздоровлюючий ефект.

Загальний масаж усього тіла з розслаблюючим ефектом

Не тільки позитивно позначається на функціонуванні органів і систем, але також запускає внутрішні резерви організму, добре впливає на імунітет і омолоджує організм.
Для людей, які страждають головними болями, викликаними спазмуванням м'язів плечового поясу, користь загального масажу є очевидною. Жменя знеболювальних таблеток чи година задоволення на моїй кушетці масажиста? Останній варіант, крім усунення основної проблеми, принесе задоволення і оздоровить весь організм, подарувавши йому силу і красу.
Даний вид масажу призначається для відновлення після травм. Він прискорює виведення шлаків, прибирає з поверхні шкіри відмерлі клітини, сприяє нормалізації м'язового тонусу, усуває набряки і зменшує запальні процеси.

Поліпшення кровообігу

Оздоровлення організму

Відновлення

Користь загального масажу

Крім очевидного розслаблювального ефекту, в даній методиці я виділяю кілька прихованих переваг:
Обов'язково заповніть форму і я зв'яжусь з вами найближчим часом
Перед записом обов'язково ознайомтесь зі списком противопоказань