Іван Зань

Медовий масаж спини

Медовий масаж спини в моєму кабінеті має головну відмінну рису - подвійний позитивний ефект. Під час сеансу користь від розтирань, погладжувань, вібрацій та разминань м'язів доповнюється цілющим впливом меду. Величезна кількість корисних речовин, вітамінів, макро- і мікроелементів проникають в шкіру, роблять її пружною, еластичною і оксамитовою на дотик.

Медовий масаж спини: користь

масажні аксесуари
Крім яскраво вираженого косметологічного ефекту, в зв'язку з яким дану процедуру часто включають в антицелюлітні комплекси, відбувається насичення організму живильними елементами, виводяться токсини, поліпшується кровообіг.

Такий багатогранний вплив оздоровлює, покращує настрій, допомагає впоратися зі стресами, застудними захворюваннями, сезонним занепадом сил. Користь медового масажу спини для жителів великих міст є неоціненною.
 масажне масло
Тоді, коли втома бере своє, проявляючись поганим самопочуттям, безсонням, погіршенням працездатності, а можливості виїхати у відпустку немає - приходьте до мене.

Обіцяю незабутні відчуття, повний релакс і оновлення. Крапелька ароматичної олії, додана в мед, ще більше допоможе розслабитися і відновити захисні механізми організму. А інтенсивні, але й дбайливі рухи підбадьорять і зроблять тіло легким.
 верхівка банки меду
Курс масажу спини з додаванням меду запускає регенераційні процеси в шкірних покривах: відмерлі клітини видаляються, швидше загоюються всілякі ранки, подряпини, гематоми. Це обумовлено протизапальними та антимікробними властивостями меду.

Специфічна техніка, під час якої рука злегка прилипає до шкіри пацієнта та сорбуються властивості меду, дозволяє буквально витягати токсини на поверхню. Після цього залишається просто змити суміш і насолоджуватися гладким і підтягнутим тілом.
Обов'язково заповніть форму і я зв'яжусь з вами найближчим часом
Перед записом обов'язково ознайомтесь зі списком противопоказань
Для цього проводиться спеціальний тест. Також з використанням меду я не масажую ділянки тіла, покриті волоссям, адже в процесі маніпуляцій субстанція може сильно прилипнути і викликати хворобливі відчуття.
Медового масажу спини аналогічні загальним заборонам, що виключають механічний вплив на організм:

  • лихоманка;
  • ГРВІ;
  • грип;
  • шкірні, венеричні, інфекційні захворювання;
  • онкологія;
  • травми шкіри;
  • нещодавна хірургічна операція;
  • схильність до кровотеч;
  • вагітність.

Зробити тест

Протипоказання

Медовий масаж спини: протипоказання

Мед є досить сильним алергеном. Тому перш, ніж відправитися на процедуру з його використанням, необхідно переконатися в тому, що він не викличе негативної реакції: почервоніння, подразнення, свербежу.
Медовий масаж спини: відгуки клієнтів
мед виливають старі на спину
Найкраще про надану послугу свідчать відгуки клієнтів, які її спробували. Я дуже ціную вашу думку. Це дозволяє мені розвиватися як професіоналові, глибше розуміти потреби клієнтів і розвивати справу мого життя до стану власного задоволення і Вам на здоров'я.

Напишіть, що сподобалося - мені буде приємно. Головним, що необхідно доопрацювати, є те чого стосується вислів "рух - це життя". Допоможіть проектові жити і не зупинятися ні на секунду!
Справжній мед не можна назвати дешевим продуктом. Вартість однієї процедури з його використанням розраховується на основі стандартних витрат: окупності оренди приміщення, обладнання, яке застосовуються в процесі роботи, аксесуарів (одноразових простирадел, рушників, ароматичний олій і т.д.). Крім того, враховується ціна за сам мед та, звичайно ж, тривалість сеансу: 30 або 45 хвилин.

Даний вид масажу можна віднести до одного з найдорожчих, але й користь від нього велика. Приходьте в мій масажний кабінет і переконайтеся самі.
Обов'язково заповніть форму і я зв'яжусь з вами найближчим часом
Перед записом обов'язково ознайомтесь зі списком противопоказань