Іван Зань

Баночний вакуумний масаж

В наші дні баночний масаж застосовується не стільки для лікування бронхітів і ГРВІ, скільки для здобуття бажаної всіма жінками краси і стрункості. Що ж в ньому такого незвичайного і чому проста на перший погляд процедура викликає такий ажіотаж? Розповім про це докладніше.

Баночний масаж: користь

дівчині роблять баночний масаж
Для того, щоб зрозуміти переваги вакуумного впливу на організм, необхідно розуміти принцип його дії.

Сама назва "Вакуумно-баночний масаж" вказує на те, що я його виконую за допомогою спеціальних (скляних або силіконових) банок, що створюють на певних ділянках тіла пацієнта вакуум. внаслідок цього відбувається приплив всіх рідин організму до шкіри і виведення зайвої вологи і токсинів крізь пори.

Завдяки такому впливові вакууму зменшується набрякання, поліпшується лімфо і кровообіг, відбувається посилене збагачення клітин киснем, прискорюється метаболізм.
банки для баночного масажу на жіночій спині
Відомим результатом є більш пружна, еластична шкіра, зниження проявів целюліту, гармонізація обрисів фігури.

Крім того, масаж вакуумними банками позитивно впливає на імунітет (згадаємо про лікування застуд). Організм розцінює подібну процедуру як дратівливий чинник і починає виробляти збільшену кількість гормонів і речовин, відповідальних за захисні функції.

Фізичний вплив вакууму збільшує рухливість грудної клітини і знімає спазмування з м'язів, тим самим покращуючи дихання. Після процедур вираз "дихати на повні груди" набуває буквального сенсу.
Обов'язково заповніть форму і я зв'яжусь з вами найближчим часом
Перед записом обов'язково ознайомтесь зі списком противопоказань
Масаж банками не рекомендується застосовувати, якщо є такі стани та їх ознаки:

  • лихоманка, підвищенння температури тіла (грип та інші гострі запальні захворювання);
  • погане згортання крові, хвороби кровоносної системи й судин;
  • шкірні висипання різного походження (в тому числі при алергії);
  • гіпертонія 2 і 3 ступенів;
  • онкологія;
  • велике скупчення родимок і / або папілом в місці проведення масажу;
  • вагітність та відновний післяпологовий період;
  • менструація;
  • післяопераційна реабілітація.

Рекомендація

Баночний масаж: протипоказання

Попри величезну кількість позитивних моментів терапія вакуумом підходить далеко не всім. Існує цілий ряд станів, за яких вона не тільки не чинить лікувального впливу, але й може нашкодити. Всім своїм пацієнтам рекомендую не тільки ознайомитися з переліком протипоказань, але і проконсультуватися в лікаря.
Баночний масаж: відгуки
 баночна банка на спині
Як і будь-який фахівець, який живе своєю роботою, я дуже уважно ставлюся до всіх коментарів і побажань, які надходять від клієнтів. Завдяки відгукам про масаж банками даний напрямок не тільки розвивається - про нього дізнаються ще й нові люди.

Багато клієнтів вже написали про те, що їм сподобалося, і що хотілося б додати до курсу вакуумної терапії. Із задоволенням ділюся їх коментарями і сподіваюся на появу нових.

Як знайти баночний масаж в Києві

Величезна кількість салонів і приватних фахівців готові надати вказану послугу. Під час відвідуванні мого кабінету ви отримуєте максимальний результат за ціну на 30% меншу, ніж в середньому по столиці. Я практикую баночний масаж в Києві протягом двох останніх років і 85% клієнтів радо повертаються до мене на повторні курси.

Гарантую уважне, ввічливе і дбайливе ставлення, вміння вислухати і зрозуміти проблеми, які вас тривожать, докладно поясню всі нюанси обраної процедури. Приходьте і розслабляйтеся з користю для тіла і душі!

Обов'язково заповніть форму і я зв'яжусь з вами найближчим часом
Перед записом обов'язково ознайомтесь зі списком противопоказань