Іван Зань

Класичний масаж спини

Тисячі років люди відточували майстерність, розробляли техніки, вивчали анатомію і фізіологію. Сьогодні я використовую всі накопичені знання, щоб підтримувати Ваше здоров'я і красу, наповнювати тіло енергією, боротися зі стресами і старінням.

В основі багатьох сучасних методик лежать класичні техніки, що вже не раз довели свою ефективність і отримали визнання багатьох професіоналів.
хлопець масажист робить хлопця масаж спини
Після першої спроби Ви напевно захочете повторювати знову й знову. Після проведення процедури в пацієнта розслабляються напруджені м'язи, покращується потік крові і лімфи, усуваються косметологічні дефекти шкіри, підвищується імунітет, повертаються в норму опорно-рухові функції і спостерігається загальне оздоровлення організму.

Єдиним, хто підтримає тебе в будь-якій ситуації, є хребет. У кожному жарті завжди є частка правди. Так і тут: м'язовий корсет, що підтримує хребетний стовп, грає величезну роль у збереженні здоров'я. Недарма масаж спини є одним з тих видів масажу, які користуються найбільшим попитом.
дівчина на масажі спини
Сучасне життя позбавило нас необхідного рівня рухливості. Ми сидимо на роботі, в транспорті, вдома, в гостях, з ранку до вечора залишаємося в незмінному положенні. Такий спосіб життя призводить до перерозтягнення одних м'язів і посиленого скорочення інших. Результат - перекоси, затиснення, блоки, викривлення хребта і цілий букет супутніх захворювань.

Для виправлення ситуації, крім загальної оздоровчої фізкультури, я раджу класичний масаж. Він не тільки покращує фізичне самопочуття, а й позитивно впливає на емоційний стан. Працюючи з м'язами шиї, плечового пояса, грудного і поперекового відділів, виділяю чотири етапи:

Класичний масаж - це любов на все життя

масаж спини ліктем
1. Виконую підготовку за допомогою погладжувань що дозволить мені ознайомитися з клієнтом й налаштує його для проведення наступних дій.

2. Опрацьовую середню глибину шляхом розтирання. У такий спосіб я ще більш сприяю активізації кровообігу і знімаю напругу з м'язів, які пролягають в середніх шарах.

3. Розминаю глибокі шари шляхом розминання й витискання певних областей, де я досягаю м'язів, відповідальних за підтримку хребта.

4. Розслабляю шляхом погладжування та поплескування (вібраційними) рухами, де я знімаю напругу і залишаю в пацієнта приємні відчуття легкості і оновленості.

Види масажу спини

У салоні провадяться найпопулярніші в даний час види масажу спини: банковий (вакуумний), медовий, спортивний. Якщо Ви не можете визначитися щодо того, яку саме процедуру хочете пройти в даний момент, я порекомендую найкращий варіант після вивчення Вашого стану і виду діяльності.

Також великою популярністю користується розслабляючий масаж спини, як частина загального масажу тіла. Багато хто хоче розслабитися після важкого робочого дня або тижня, адже на спину припадають найбільші навантаження.
Найкращі ціни на масаж спини в Києві. У вартість закладається оренда кабінету, окупність спеціального обладнання і витрати на застосовувані протягом процедури аксесуари: масажні та ароматичні олії, креми, мед. Також враховується тривалість кожного сеансу і складність виконання.

Так, курс розслабляючого масажу відрізняється від медового або лікувального, які покликані не просто принести задоволення і зняти напругу, але і допомогти в лікуванні хвороби. Гарантую, в моєму кабінеті ви отримаєте найкращі ціни на масаж спини в Києві.
Під час підготовки (розігріву) спину погладжують й розтирають, завдяки чому збільшується приплив крові, а пацієнт готується до основних дій. Маніпуляції починаються з попереку в напрямку до плечей та шиї. Потім окремо опрацьовується ліва і права половини спини.

Підготовчий

Техніка масажу спини ділиться на три этапи сеансів

Під час роботи з середніми й глибокими м'язовими шарами посилюється натиск, масаж на спину провадиться за допомогою розтирання, розтягування, розминання, натискання, розкочування. Кожний з рухів спрямовується на глибокий розігрів і опрацювання м'язів, відповідальних за утримування вертикальної позиції тіла. На цьому етапі знімається напруга, усуваються м'язові затиснення й блоки.

Основний

Даний етап покликаний розслабити, заспокоїти організм після інтенсивної роботи. Виконується м'якими вібраційними круговими рухами. Напружені м'язи дещо розтягуються, струшуються і погладжуються.

Завершальний

Часто призначають масаж при болях у спині, викликаних малорухливим способом життя, сидячою роботою і супутніми захворюваннями опорно-рухового апарату. Під час здійснення впливу на трьох рівнях - фізичному (м'язи), емоційному (вироблення гормонів радості дофаміну і ендорфіну) і рідинному (кров і лімфа) - масаж здатен розслабити, відкоригувати поставу, запустити внутрішні резерви організму, посилити імунітет і допомогти прискорити процес одужання без застосування медикаментозного лікування та інших радикальних заходів.
Обов'язково заповніть форму і я зв'яжусь з вами найближчим часом
Перед записом обов'язково ознайомтесь зі списком противопоказань

Користь масажу спини

масажист у процесі масажу дівчині
Краще один раз спробувати, ніж сто разів почути. І все ж, більшість, перш ніж зважитися відвідати масажний кабінет, хочуть розуміти "Навіщо мені це потрібно?". Користь масажу спини в першу чергу полягає в глибокому розслабленні і знятті втоми з перевантажених м'язів.

Навіть якщо людина цілий день сидить в кріслі, його спина відчуває величезні статичні навантаження. Недарма до вечора у багатьох виникають больові відчуття, хочеться потягуватися, нахилятися, махати руками. Відвідавши мій кабінет і витративши всього 45 хвилин, ви ефективно полегшите подібного роду самопочуття і подаруйте тілу відчуття легкості.
чоловічі руки роблять дівчині масаж на попереку
Запис на класичний масаж в Києві не є проблемою. Чому ж слід віддати перевагу саме моїм послугам? Масаж-кабінет розташований далеко від галасливого центру, що з одного боку збільшує час на дорогу, зате, з іншого, позитивно позначається на цінах.

Я гарантую уважне, ввічливе і дбайливе ставлення до всіх клієнтів, готовий надати сертифікати, які підтверджують кваліфікацію. При цьому, вартість послуг на третину нижча за середню по столиці.
Обов'язково заповніть форму і я зв'яжусь з вами найближчим часом
Перед записом обов'язково ознайомтесь зі списком противопоказань