Іван Зань

Спортивний масаж

Розроблений спеціально для людей, які активно тренуються, найчастіше - для професійних спортсменів. Спортивний масаж відрізняється від більш звичного всім класичного. Його завданнями є не тільки розслаблення і оздоровлення організму, але й підтримка максимальної тренувальної форми, поліпшення змагальних показників, забезпечення відновлення між тренуваннями, а також прискорення реабілітації у випадку отримання травми.

У зв'язку з такими різноманітними цілями даний вид масажу поділяється на кілька підвидів.
Розповім про них докладніше.

Спортивний масаж є складовою частиною тренування

масаж на стегні чоловіка спеціальним приладом
Кожен професійний спортсмен знає, що часом від перемоги відділяють мілісекунди, грами, міліметри. Трохи не добіг, крапельку не вистачило сил для ривка, неточно виконав елемент. Для збільшення працездатності, витривалості і максимального розвитку фізичних можливостей я використовую спеціальну методику масажу.
Спортивний масаж - це комплекс прийомів, що дозволяє спортсменові підтримувати найкращу форму, готуватися до змагань, не втрачати результат під час простою, максимально швидко відновлюватися після надважких фізичних навантажень і травм. Він входить в тренувальний план поряд з вправами і відпочинком, допомагає знімати напругу, дозволяє боротися зі стресом і досягати поставлених цілей.
Я практикую два різновиди такого масажу: загальний (опрацьовується все тіло) і точковий (акцент робиться на максимально задіяних під час навантаження групах м'язів). Крім того, спортивний масаж має три типи.
Використовується спільно з тренуваннями і щодня допомагає спортсменам удосконалювати фізичні і психологічні можливості, та, при цьому, уникати стану перетренованості.

Тренувальний

Три типи спортивного масажу

Проводиться безпосередньо перед навантаженням. Його метою є розігрівання м'язів і максимальне збільшення можливостей організму.

Попередній

Цей тип масажу є післятренувальним. Він розслабляє, усуває забитість і хворобливість м'язів, допомагає відновити сили і заспокоює.

Відновлювальний

Спортивний масаж: показання

чоловік піднімає штангу за гриф
Обов'язковим показанням для проведення регулярних сеансів спортивного масажу є тренування за різними напрямками й видами спорту. В цьому випадку масаж прописується в тренувальний план і супроводжує робочі і відновлювальні етапи.

Він також призначається у зв'язку з тимчасовими простоями та тривалими переїздами / перельотами або за станом здоров'я (травма).
чоловік наматує еластичний бинт на лікоть
У першому випадку він частково замінює тренування, не даючи організмові втратити форму. У другому випадку він є спрямованим на щонайшвидше відновлення і підтримання м'язів у тонусі.

Попри все інше, спортивний масаж показаний людям які не мають відношення до спорту, але ведуть активний спосіб життя, який передбачає сильні фізичні навантаження: підняття важких предметів, важка праця, робота, що вимагає тривалого перебування на ногах.
Обов'язково заповніть форму і я зв'яжусь з вами найближчим часом
Перед записом обов'язково ознайомтесь зі списком противопоказань
Спортивний масаж в Києві.

Запрошую спортсменів і всіх, чий спосіб життя пов'язаний з сильними фізичними навантаженнями, пройти курс спортивного масажу. Головна мета і девіз якого - подарувати легкість в тілі і радість в душі. Якщо сумніваєтеся, я готовий документально підтвердити свою кваліфікацію. Гарантую ввічливе, уважне і дбайливе ставлення.

Ще, думаю, ви будете приємно здивовані цінами, які в середньому на 30% нижче, ніж в інших масажних кабінетах столиці. Приходьте, отримуйте задоволення і насолоджуйтеся життям в здоровому і сильному тілі.

Постійно підвищую кваліфікацію, проходжу навчання та набуваю досвіду від кращих професіоналів своєї справи.
портрет масажиста у Києві
'
'
Іван Зань
твій масажист
Завдяки своїй інтенсивності даний вид масажу сильно розігріває м'язи з подальшим їх глибоким розслабленням. Таке чергування дій призводить до відновлювального, тонізуючого ефекту, що додає сил .
Користь спортивного масажу полягає в оптимізації сил організму. З його допомогою маємо можливість не тільки досягати, а й підтримувати відмінну фізичну форму, швидше розслаблятися, менше втомлюватися і розвиватися в обраному напрямку - хай це буде сила, гнучкість або витривалість.

Інтенсивность

Оптимізація сил

Користь від спортивного масажу

Окрім очевидного розслабллювального ефекту, в даній методиці я виділяю кілька прихованих переваг.
Обов'язково заповніть форму і я зв'яжусь з вами найближчим часом
Перед записом обов'язково ознайомтесь зі списком противопоказань