ЧИ МОЖНА РОБИТИ МАСАЖ ПІД ЧАС "МІСЯЧНИХ": Аналізуємо
РІЗНІ ВИДИ

ЗАПИШІТЬСЯ НА МАСАЖ
Нарешті знайшовся час на відвідування масажного салону, сеанси "крокують" один за одним, дарують масу задоволення та відчуття небувалої легкості в тілі, і тут наближаються ВОНИ.
Не завжди жінкам, особливо тим, хто працює протягом повного робочого тижня з ранку до вечора, вдається вгадати свій графік так, щоб критичні дні не завадили планам. Як вчинити в такій ситуації? Переривати курс та робити, таким чином, робити крок у зворотньому напрямі від досягнутого? Можливо, продовжувати далі - так, ніби нічого не сталося ? Чи можна робити масаж під час "місячних"? Давайте з'ясуємо.
дівчина в кафе працює за компютером
дівчина тримається за голову лежачи на ліжку
По-перше, існує дуже багато різновидів технік, прийомів, які відрізняються між собою за силою впливу, за поставленими цілями та інтенсивностю. По-друге, деякі жінки навіть не помічають наближення менструації (щасливі!), а інші падають з ніг на кілька днів з сильними болями і загальною слабкістю. Що до інших, то тут відповідь однозначна - їм не те що терпіти чужі дотики, ворушитися зайвий раз не хочеться.

Тепер конкретніше про популярні напрямки масажного впливу та їх наслідки для жіночого організму.
Загалом, будь-який вид разминань і розтирань сприяє притокові крові. Крім того, активні розігрівальні методики, крім підвищення інтенсивності кровотоку, є сильним навантаженням на м'язи, порівняльної з фітнес-тренуванням. Результатом такої діяльності може стати посилення неприємних відчуттів. В той самий час розслаблювальні, акуратні погладжування сприяють зниженню больового синдрому, дозволяють зняти напругу, покращують настрій.


дівчина тримається за живіт від болю
Масажування спини під час менструації: ризики й наслідки

За відсутності яскраво вираженого нездужання процедура дозволяється. Головне не забути повідомити заздалегідь масажиста, щоб він уникав сильного тиску в поперековій зоні і більше уваги присвячував верхній частині спини.

Дівчатам, для яких ознакою початку є рясна кровотеча (навіть за відсутності болю), краще почекати і перенести запланований сеанс на третій-четвертий день циклу.
Проведення антицелюлітного масажу і менструація: ціна не варта результату

По-перше, тому що цей тип впливу в принципі не відрізняється ніжністю і навіть в кращі часи не здатний подарувати особливо приємні відчуття. Активні рухи в районі стегон і сідниць (так, так, ці місця целюліт любить найбільше) приведуть до збільшення кровотоку. Та й хворобливість, швидше за все, зросте.

Крім погіршення самопочуття, сеанс, спрямований на боротьбу з целюлітом, проведений на початку менструації, не дасть належного ефекту в зв'язку з підвищеним набряком тканин.

Чи можна робити баночний масаж в "жіночі" дні і чи має він сенс

Так само, як і попередній вид масажу, сприяє посиленій циркуляції крові, тому не проводиться на початку циклу. Організм жінки, який втрачає кров, недарма починає затримувати рідину. Набряклі ноги, пальці, мішки під очима - все це виглядає не дуже привабливо, але в цей період це - один зі способів тіла зберегти таку необхідну вологу. "Вакуум" в такій ситуації не буде корисним.
Лікувальний масаж і критичні дні: головне здоров'я

Лікувальний курс призначається лікарем для вирішення певних проблем. Залежно від роду захворювання він може справити вплив як на окремі частини (рука, нога, ступні), так і на все тіло.

Залежно від зони, яка вимагає опрацювання, та після консультації з лікарем, можна не переривати відвідування кабінету в тому випадку, коли немає необхідності масажувати область попереку, стегон, живота, грудей. В іншому випадку візит до масажиста слід перенести.


Лімфодренажний масаж та "червоні" дати календаря: чи є сенс такого поєднання?


Ні. З двох причин. Неефективність. Вище вже згадувалося, що на початку циклу організм накопичує рідину, намагаючись компенсувати крововтрату. Масування, спрямоване на усунення набряклості, в даній ситуації швидше нашкодить, ніж дасть позитивний результат. Крім того, такий тип масування здатний підсилити погане самопочуття.
Масажування комірцевої зони під час "місячних": спокій, тільки спокій

Ця ділянка тіла є досить віддаленою від тих місць, де не рекомендується посилення кровотоку. Ба більше - розім'явши натруджені м'язи плечей та шиї, можна полегшити стан підвищеної втоми і позбутися головного болю, який нерідко є супутником особливих жіночих дат. Отже, процедура має достатню користь.

Медовий масаж під час "місячних": важко відмовитися від приємних речей


Найчастіше він є складовою антицелюлітного комплексу. Основний вплив іде на стегна, спину, живіт. У такому випадку варто відмовитися від сеансу та відтермінувати його на деякий час. Якщо ж хочеться потішити себе масуванням рук або ніг з ароматними солодкими додатками, то чому б і ні! Приємне зняття напруги в натруджених стопах і литках піде тільки на користь.
Чи дозволено загальний масаж, коли відбуваються "місячні": добре те, що має міру

Краще не ризикувати. Справа в тому, що при проведенні обов'язково опрацьовується поперек і живіт, інакше це вже не можна вважати загальним масажем. Краще вже трохи почекати, а потім отримати максимум користі і задоволення.
ЗАПИШІТЬСЯ НА МАСАЖ
Залишаючи заявку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних
ПРОПОНУЮ ІНШІ ВИДИ МАСАЖУ
с. Новосiлки, вул. Олександрiвська 1-в / м. Київ, вул. Малопiдвальна 21/8
Я ПРОПОНУЮ ВАМ ЗВЕРНУТИ УВАГУ НА: КОРПОРАТИВНИЙ WELLNESS
УВАГА
ПЕРЕД ТИМ, ЯК ЗАПИСАТИСЯ, ОБОВ'ЯЗКОВО ОЗНАЙОМТЕСЯ З ПЕРЕЛІКОМ ПРОТИПОКАЗАНЬ
Протипоказання до масажу
Цей список обов'язковий до ознайомлення!
До абсолютних відносяться захворювання, при яких масаж не призначають. При відносних - масаж застосовують після зникнення патологічних явищ, після відповідного лікування та уточнення діагнозу.


Абсолютні протипоказання:
 • Злоякісні хвороби крові і гемофілія
 • Злоякісні пухлини різної локалізації (в їх радикального лікування)
 • Цинга
 • Гангрена
 • Тромбоз судин в період його виникнення
 • Ангіїт
 • Аневризми судин головного мозку, серця, аорти, периферичних судин
 • Психічні захворювання зі значно зміненою психікою
 • Активна форма туберкульозу
 • Остеомієліт гострий і хронічний
 • Венеричні захворювання в період можливості зараження
 • Недостатність кровообігу і легенево-серцева недостатність III ступеня
 • Каузалгічній синдром (болі в вигляді печіння) після травми периферичних нервів
 • СНІД

Відносні протипоказання:
 • Надмірне збудження або перевтома, психози
 • Гнійні процеси будь-якої локалізації, різні захворювання шкіри
 • Гострі гарячкові стану і підвищена температура тіла. Грип, ангіна, гострі респіраторні захворювання
 • Гострі запальні процеси
 • Запалення лімфатичних судин і вузлів
 • Збільшення, болючість лімфатичних вузлів.
 • Кровотеча і кровоточивість - кишкові, маткові, носові, з сечових шляхів
 • Множинні алергічні висипання на шкірі з крововиливами
 • Кризи гіпертонічні, гіпотонічні, церебральні (мозкових судин)
 • Каузалгічній синдром (болі в вигляді печіння) після травми периферичних нервів (масаж дозволяється після затихання болю або після хірургічного втручання)
 • Нудота, блювота, біль у животі
 • Алкогольне сп'яніння
Не сумнівайтеся - говоріть!
Якщо ви перенесли будь простудні захворювання або гнійне запалення, то 3-5 днів вам потрібно утриматися від масажу.
Про фізичних травмах або захворюваннях необхідно попереджати масажиста заздалегідь.
Якщо у вас є які-небудь з перерахованих протипоказань, проконсультуйтеся з масажистом або лікарем.
Масажист має право відмовити пацієнтові в сеансі масажу при наявності протипоказань.