Іван Зань

Чи можна робити масаж під час "місячних": аналізуємо різні види

Нарешті знайшовся час на відвідування масажного салону, сеанси "крокують" один за одним, дарують масу задоволення та відчуття небувалої легкості в тілі, і тут наближаються ВОНИ.
Не завжди жінкам, особливо тим, хто працює протягом повного робочого тижня з ранку до вечора, вдається вгадати свій графік так, щоб критичні дні не завадили планам. Як вчинити в такій ситуації?

Переривати курс та робити, таким чином, робити крок у зворотньому напрямі від досягнутого? Можливо, продовжувати далі - так, ніби нічого не сталося ? Чи можна робити масаж під час "місячних"? Давайте з'ясуємо.
Дівчина в окулярах працює на ноутбуці за столом
По-перше, існує дуже багато різновидів технік, прийомів, які відрізняються між собою за силою впливу, за поставленими цілями та інтенсивностю.

По-друге, деякі жінки навіть не помічають наближення менструації (щасливі!), а інші падають з ніг на кілька днів з сильними болями і загальною слабкістю. Що до інших, то тут відповідь однозначна - їм не те що терпіти чужі дотики, ворушитися зайвий раз не хочеться.
Дівчина з кучерявим волоссям лежить у ліжку з болем у животі
Загалом, будь-який вид разминань і розтирань сприяє притокові крові. Крім того, активні розігрівальні методики, крім підвищення інтенсивності кровотоку, є сильним навантаженням на м'язи, порівняльної з фітнес-тренуванням. Результатом такої діяльності може стати посилення неприємних відчуттів.

В той самий час розслаблювальні, акуратні погладжування сприяють зниженню больового синдрому, дозволяють зняти напругу, покращують настрій.
Тепер конкретніше про популярні напрямки масажного впливу та їх наслідки для жіночого організму
Масажування спини під час менструації: ризики й наслідки

За відсутності яскраво вираженого нездужання процедура дозволяється. Головне не забути повідомити заздалегідь масажиста, щоб він уникав сильного тиску в поперековій зоні і більше уваги присвячував верхній частині спини.

Дівчатам, для яких ознакою початку є рясна кровотеча (навіть за відсутності болю), краще почекати і перенести запланований сеанс на третій-четвертий день циклу.
По-перше, тому що цей тип впливу в принципі не відрізняється ніжністю і навіть в кращі часи не здатний подарувати особливо приємні відчуття. Активні рухи в районі стегон і сідниць (так, так, ці місця целюліт любить найбільше) приведуть до збільшення кровотоку. Та й хворобливість, швидше за все, зросте.

Крім погіршення самопочуття, сеанс, спрямований на боротьбу з целюлітом, проведений на початку менструації, не дасть належного ефекту в зв'язку з підвищеним набряком тканин.
Так само, як і попередній вид масажу, сприяє посиленій циркуляції крові, тому не проводиться на початку циклу. Організм жінки, який втрачає кров, недарма починає затримувати рідину. Набряклі ноги, пальці, мішки під очима - все це виглядає не дуже привабливо, але в цей період це - один зі способів тіла зберегти таку необхідну вологу. "Вакуум" в такій ситуації не буде корисним.

Проведення антицелюлітного масажу і менструація: ціна не варта результату

Чи можна робити баночний масаж в "жіночі" дні і чи має він сенс

Лікувальний курс призначається лікарем для вирішення певних проблем. Залежно від роду захворювання він може справити вплив як на окремі частини (рука, нога, ступні), так і на все тіло.

Залежно від зони, яка вимагає опрацювання, та після консультації з лікарем, можна не переривати відвідування кабінету в тому випадку, коли немає необхідності масажувати область попереку, стегон, живота, грудей. В іншому випадку візит до масажиста слід перенести.

Лікувальний масаж і критичні дні: головне здоров'я

Молода жінка в очікуванні масажу на масажному столику
Ні. З двох причин. Неефективність. Вище вже згадувалося, що на початку циклу організм накопичує рідину, намагаючись компенсувати крововтрату. Масування, спрямоване на усунення набряклості, в даній ситуації швидше нашкодить, ніж дасть позитивний результат. Крім того, такий тип масування здатний підсилити погане самопочуття.
Чоловічі руки роблять масаж спини молодій жінці
Масажист Іван Зань в студії масажу

Лімфодренажний масаж та "червоні" дати календаря: чи є сенс такого поєднання

Ця ділянка тіла є досить віддаленою від тих місць, де не рекомендується посилення кровотоку. Ба більше - розім'явши натруджені м'язи плечей та шиї, можна полегшити стан підвищеної втоми і позбутися головного болю, який нерідко є супутником особливих жіночих дат. Отже, процедура має достатню користь.

Масажування комірцевої зони під час "місячних": спокій, тільки спокій

Найчастіше він є складовою антицелюлітного комплексу. Основний вплив іде на стегна, спину, живіт. У такому випадку варто відмовитися від сеансу та відтермінувати його на деякий час. Якщо ж хочеться потішити себе масуванням рук або ніг з ароматними солодкими додатками, то чому б і ні! Приємне зняття напруги в натруджених стопах і литках піде тільки на користь.

Медовий масаж під час місячних: солодко жити не заборониш

Чи дозволено загальний масаж, коли відбуваються "місячні":
добре те, що має міруКраще не ризикувати. Справа в тому, що при проведенні обов'язково опрацьовується поперек і живіт, інакше це вже не можна вважати загальним масажем. Краще вже трохи почекати, а потім отримати максимум користі і задоволення.
Обов'язково заповніть форму і я зв'яжусь з вами найближчим часом
Перед записом обов'язково ознайомтесь зі списком противопоказань
Інші статті