Error get alias

Що таке лімфодренажний масаж

Лімфодренажний масажце процедура, при якій збільшується швидкість лімфотоку. Завдяки цьому вдається швидше вивести токсичні речовини з організму, а також отримати більшу кількість кисню та поживних речовин.

Лімфа – це прозора рідина, яка за своєю структурою схожа на плазму крові, проте не містить еритроцитів та тромбоцитів, але містить багато видів лімфоцитів, макрофагів (білі кров'яні тільця, що беруть участь у хімічному поглинанні чужорідних мікроорганізмів). Її головною функцією є створення своєрідного бар'єру для різних бактерій.

При порушенні роботи лімфатичної системи з'являється слабкість, хворобливий стан, з'являються набряки, а шкіра стає в'ялою.
Лімфодренаж виконується руками чи за допомогою спеціальних апаратів. Він сприяє проштовхуванню лімфи її магістральними судинами. Ця методика широко застосовується щодо різних частин тіла людини.

Читайте нашу статтю «Які види масажу бувають»

Як часто можна робити цю процедуру, щоб не нашкодити організму, але водночас отримати бажаний результат? Що робити, якщо немає вільного часу, а фінансові кошти обмежені.
Щоб нормалізувати обмін рідини в організмі, достатньо робити лімфодренаж 2 - 3 рази на місяць. Якщо такий масаж робити для лікувальних цілей, його рекомендується проводити кожні 2 дні курсом з 10-15 масажів.При цьому необхідність продовження курсу визначає лікар залежно від проблематики.

Незалежно від вашого фінансового становища – ми допоможемо підібрати зручний курс масажів та оптимальну кількість процедур. А обравши найбільш вдалий час сеансів, ви зможете забути про навколишню суєту і насолодитися тією легкістю і припливом сил, які відчуєте вже після першої процедури.

У чому секрет методики

Скільки сеансів лімфодренажного масажу потрібно

Лімфодренаж краще робити у професійних салонах. Це дасть чудовий оздоровчий ефект. Адже професійний масажист знає точне розташування всіх лімфатичних вузлів та напрямок лімфотоків.

А професійне обладнання та навички виконання процедур дозволяють їм виконувати масаж безболісно, якісно та не завдаючи шкоди здоров'ю клієнтів.

Де роблять лімфодренажний масаж

Найчастіше ця процедура застосовується для усунення набряків обличчя та виконується у суворій відповідності до певних правил:

● перед виконанням лімфодренажу з обличчя ретельно видаляються всі забруднення;
● напрямок рухів має бути від центру до контуру. У першу чергу виконується масаж у напрямку підщелепних та підборідних лімфовузлів;
● у скроневій частині рухатися треба від скронь і вузлів за вухами, на волосистій ділянці – від тім'я до вузлів за вухами, а на шиї – в районі потилиці;
● процедура з ліфтинговим ефектом має завершувати процес.

В який час доби і як часто можна проводити подібні процедури? Профілактичний курс підбирається для кожного клієнта індивідуально та залежить від конкретної проблеми.

Під час курсу заборонено курити та вживати алкогольні напої. Увечері не варто перевантажувати організм надмірною їжею та надлишковим питвом. А сам сеанс бажано проводити у вечірній час через 2 години після їжі.

Після процедури бажано полежати 10 хвилин, а потім випити достатню кількість теплої води.

Читайте у нашій статті рекомендації спеціаліста «Як робити антицелюлітний масаж»

Лімфодренажний масаж обличчя

Вже після першого сеансу в тілі виникає відчуття тепла та легкості. А після закінчення курсу можна помітити:

● покращення настрою та обмінних процесів;
● зміцнення імунітету;
● підвищення еластичності шкіри, вона стає гладкою та здоровою;
● зниження маси тіла;
● відсутність головного болю та хронічної втоми.

Крім того, процедура має загальнозміцнюючу дію і сприяє зменшенню целюліту. Експериментально доведено, що під впливом масажу відбувається прискорення лімфотоку, кількість лімфи, що витікає з ділянки масажу, збільшується в 6-8 разів.

Чим корисний лімфодренажний масаж

Багатьох цікавить питання, скільки триває процедура? Якісний лімфодренаж проводиться протягом 1-15 годин. Саме за цей час в організмі почнуть відбуватися необхідні процеси, з'явиться помітний ефект.

Цю процедуру повинен виконувати лише професіонал, який знає як правильно, а також скільки разів потрібно виконувати той чи інший рух.

Якщо ж ви хочете освоїти лімфодренаж самостійно, слід дотримуватись основних правил:

Як правильно робити лімфодренажний масаж

потрібно уникати ділянок грудей, паху, підколінної западини та внутрішньої частини стегна
для різних ділянок тіла підбирається окрема техніка рухів
виконувати лімфомасаж корисно кожен день відразу після пробудження
проводити по судинах потрібно в напрямку лімфатичного вузла, уникаючи інтенсивних натискань
сеанс починається з легких погладжувань
розминання проводяться тільки на добре розігрітій шкірі, інтенсивність має зростати поступово
Дотримання цих рекомендацій дозволить отримати бажаний ефект. Однак, щоб отримати дійсно якісний результат, потрібно звернутися до досвідченого фахівця, який добре знає анатомію та має досвід проведення подібних процедур.

У принципі, кожен вид масажу включає елементи лімфодренажу. Просто у когось є протипоказання до класичного масажу, у когось – до антицелюлітного. Для таких людей лімфодренажний буде ідеальним рішенням.

На сайті ви можете отримати консультацію спеціаліста та замовити потрібний курс процедур. Довірте своє здоров'я професіоналові!

Обов'язково заповніть форму і я зв'яжусь з вами найближчим часом
Перед записом обов'язково ознайомтесь зі списком противопоказань
Інші статті
Скільки коштує масаж: розбираємося в цінах і чи варте воно того
Чи можна робити масаж під час "місячних": аналізуємо різні види
Як робити масаж: рекомендації
Error get alias