Лімфодренажний масаж – це процедура, при якій збільшується швидкість лімфотоку. Завдяки цьому вдається швидше вивести токсичні речовини з організму, а також отримати більшу кількість кисню та поживних речовин.
Лімфа – це прозора рідина, яка за своєю структурою схожа на плазму крові, проте не містить еритроцитів та тромбоцитів, але містить багато видів лімфоцитів, макрофагів (білі кров'яні тільця, що беруть участь у хімічному поглинанні чужорідних мікроорганізмів). Її головною функцією є створення своєрідного бар'єру для різних бактерій.
При порушенні роботи лімфатичної системи з'являється слабкість, хворобливий стан, з'являються набряки, а шкіра стає в'ялою.
Лімфодренаж виконується руками чи за допомогою спеціальних апаратів. Він сприяє проштовхуванню лімфи її магістральними судинами. Ця методика широко застосовується щодо різних частин тіла людини.
Як часто можна робити цю процедуру, щоб не нашкодити організму, але водночас отримати бажаний результат? Що робити, якщо немає вільного часу, а фінансові кошти обмежені.
Щоб нормалізувати обмін рідини в організмі, достатньо робити лімфодренаж 2 - 3 рази на місяць. Якщо такий масаж робити для лікувальних цілей, його рекомендується проводити кожні 2 дні курсом з 10-15 масажів.При цьому необхідність продовження курсу визначає лікар залежно від проблематики.
Незалежно від вашого фінансового становища – ми допоможемо підібрати зручний курс масажів та оптимальну кількість процедур. А обравши найбільш вдалий час сеансів, ви зможете забути про навколишню суєту і насолодитися тією легкістю і припливом сил, які відчуєте вже після першої процедури.
У чому секрет методики
Скільки сеансів лімфодренажного масажу потрібно
Лімфодренаж краще робити у професійних салонах. Це дасть чудовий оздоровчий ефект. Адже професійний масажист знає точне розташування всіх лімфатичних вузлів та напрямок лімфотоків.
А професійне обладнання та навички виконання процедур дозволяють їм виконувати масаж безболісно, якісно та не завдаючи шкоди здоров'ю клієнтів.
Де роблять лімфодренажний масаж
Найчастіше ця процедура застосовується для усунення набряків обличчя та виконується у суворій відповідності до певних правил:
● перед виконанням лімфодренажу з обличчя ретельно видаляються всі забруднення;
● напрямок рухів має бути від центру до контуру. У першу чергу виконується масаж у напрямку підщелепних та підборідних лімфовузлів;
● у скроневій частині рухатися треба від скронь і вузлів за вухами, на волосистій ділянці – від тім'я до вузлів за вухами, а на шиї – в районі потилиці;
● процедура з ліфтинговим ефектом має завершувати процес.
В який час доби і як частоможна проводити подібні процедури? Профілактичний курс підбирається для кожного клієнта індивідуально та залежить від конкретної проблеми.
Під час курсу заборонено курити та вживати алкогольні напої. Увечері не варто перевантажувати організм надмірною їжею та надлишковим питвом. А сам сеанс бажано проводити у вечірній час через 2 години після їжі.
Після процедури бажано полежати 10 хвилин, а потім випити достатню кількість теплої води.
Вже після першого сеансу в тілі виникає відчуття тепла та легкості. А після закінчення курсу можна помітити:
● покращення настрою та обмінних процесів;
● зміцнення імунітету;
● підвищення еластичності шкіри, вона стає гладкою та здоровою;
● зниження маси тіла;
● відсутність головного болю та хронічної втоми.
Крім того, процедура має загальнозміцнюючу дію і сприяє зменшенню
целюліту. Експериментально доведено, що під впливом масажу відбувається прискорення лімфотоку, кількість лімфи, що витікає з ділянки масажу, збільшується в 6-8 разів.
Чим корисний лімфодренажний масаж
Багатьох цікавить питання, скільки триває процедура? Якісний лімфодренаж проводиться протягом 1-15 годин. Саме за цей час в організмі почнуть відбуватися необхідні процеси, з'явиться помітний ефект.
Цю процедуру повинен виконувати лише професіонал, який знає як правильно, а також
скількиразів потрібно виконувати той чи інший рух.
Якщо ж ви хочете освоїти лімфодренаж самостійно, слід дотримуватись основних правил:
Як правильно робити лімфодренажний масаж
потрібно уникати ділянок грудей, паху, підколінної западини та внутрішньої частини стегна
для різних ділянок тіла підбирається окрема техніка рухів
виконувати лімфомасаж корисно кожен день відразу після пробудження
проводити по судинах потрібно в напрямку лімфатичного вузла, уникаючи інтенсивних натискань
сеанс починається з легких погладжувань
розминання проводяться тільки на добре розігрітій шкірі, інтенсивність має зростати поступово
Дотримання цих рекомендацій дозволить отримати бажаний ефект. Однак, щоб отримати дійсно якісний результат, потрібно звернутися до досвідченого фахівця, який добре знає анатомію та має досвід проведення подібних процедур.
У принципі, кожен вид масажу включає елементи лімфодренажу. Просто у когось є протипоказання до класичного масажу, у когось – до антицелюлітного. Для таких людей лімфодренажний буде ідеальним рішенням.
На сайті ви можете отримати консультацію спеціаліста та замовити потрібний курс процедур. Довірте своє здоров'я професіоналові!
ЗАПИШИТЕСЬ НА МАССАЖ
Оставляя заявку Вы даете согласие на обработку персональных данных.
Противопоказания к массажу Этот список обязателен к ознакомлению!
К абсолютным относятся заболевания, при которых массаж не назначают. При относительных – массаж применяют после исчезновения патологических явлений, после соответствующего лечения и уточнения диагноза.
Абсолютные противопоказания:
Злокачественные болезни крови и гемофилия
Злокачественные опухоли разной локализации (в их радикальном лечении)
Цинга
Гангрена
Тромбоз сосудов в период его возникновения
Ангиит
Аневризмы сосудов головного мозга, сердца, аорты, периферических сосудов
Психические заболевания со значительно измененной психикой
Активная форма туберкулеза
Остеомиелит острый и хронический
Венерические заболевания в период возможности заражения
Недостаточность кровообращения и легочно-сердечная недостаточность III степени
Каузалгический синдром (боли в виде жжения) после травмы периферических нервов
СПИД
Относительные противопоказания:
Чрезмерное возбуждение или переутомление, психозы
Гнойные процессы любой локализации, различные заболевания кожи
Острые лихорадочные состояния и повышенная температура тела. Грипп, ангина, острые респираторные заболевания
Острые воспалительные процессы
Воспаление лимфатических сосудов и узлов
Увеличение, болезненность лимфатических узлов.
Кровотечение и кровоточивость – кишечные, маточные, носовые, из мочевых путей
Множественные аллергические высыпания на коже с кровоизлияниями
Каузалгический синдром (боли в виде жжения) после травмы периферических нервов (массаж разрешается после затихания боли или после хирургического вмешательства)
Тошнота, рвота, боль в животе
Алкогольное опьянение
Не сомневайтесь – говорите! Если вы перенесли простудные заболевания или гнойное воспаление, то 3-5 дней вам нужно воздержаться от массажа. О физических травмах или заболеваниях необходимо предупреждать массажиста заранее. Если у вас есть какие-либо из перечисленных противопоказаний, проконсультируйтесь с массажистом или врачом. Массажист имеет право отказать пациенту в сеансе массажа при наличии противопоказаний.
Записаться на сеанс массажа
Обов'язково заповніть форму і я зв'яжусь з вами найближчим часом