Error get alias
Error get alias
Error get alias

МАСАЖ у КИЄВІ

Мої навички масажиста вже допомогли сотням людей стати |
ЗАПРОШУЮ ВАС СКОРИСТАТИСЯ МОЇМИ ПОСЛУГАМИ МАСАЖУ
Окрім магії рук, сучасний масаж використовує цілий ряд знань зі сфер медицини, фізіології, косметології, що дозволяють фахово і точно вирішувати проблеми кожної конкретної людини.
Чому процедури в масажному кабінеті є найкращим варіантом?
Часто можна зустріти фахівців, які провадять виїзні сеанси вдома в пацієнта або в офісі. Безумовно, такий вид послуг є дуже зручним і має право на існування. Особливо гарним рішенням є розслаблювальний масаж для працівників, які проводять цілі дні за комп'ютером. Всього 10-20 хвилин - і стомлений організм знову стає сповненим енергії і готовим до трудових подвигів. Але ряд маніпуляцій все ж краще проводити в спеціально обладнаному приміщенні, за дотримання гігієнічних норм.
Професійні масажні меблі (кушетка, крісло, столик), присутні в моєму масаж-кабінеті, а правильне освітлення і оптимальна температура повітря, та, крім того, сама обстановка - аж до кольору стін і супутніх процедур і аксесуарів (рушників, серветок, простирадел тощо) - створюють необхідну атмосферу і покращують якість проведення процедури. Кожен з видів масажу має свою специфіку, а тому вимагає наявності відповідного обладнання.
Масажний кабінет, попри все інше, є добре ізольованим. Відсутність сторонніх поглядів і шумів дозволяє пацієнтові повністю розслабитися і зосередитися на відчуттях. У своїй роботі я використовую різноманітні олії, креми, допоміжні валики, банки, обладнання для апаратного масажу. Таке багатство арсеналу відіграє важливу роль, воно дозволяє виконувати різні види маніпуляцій. Зручно, коли все це знаходиться під рукою і можна сфокусуватися на пацієнтові, не відволікатися на організаційні моменти.
Іван Зань
Сертифікований масажист
З радістю вітаю вас. Я працюю для того, щоб дарувати клієнтам легкість в тілі та радість в душі.

Тішу клієнтів якісними послугами з 2018 року. Більше 90% з них регулярно повертаються і відвідують сеанси масажу з самого початку роботи масаж-кабінету.

Постійно підвищую кваліфікацію, проходжу навчання та набуваю досвіду від кращих професіоналів своєї справи.
ЗАПИШІТЬСЯ НА МАСАЖ
Залишаючи заявку Ви даєте згоду на обробку персональних даних.
ЦІНИ НА МАСАЖ
Вартість процедури в основному залежить від обладнання, яке використовується, та витратних матеріалів (олій, одноразових рушників та простирадел, антицелюлітних засобів і т.д.), а розрахунок вартості сеансу також містить витрачений час.

Важливим фактором формування ціни на масаж є досвід, освіта і володіння різними техніками. Запевняю Вас, що рівень мого професіоналізму дозволить впоратися з будь-яким поставленим завданням!
ОФІСНИЙ МАСАЖ
  • формування здорової корпоративної культури
  • збільшення продуктивності роботи і оптимізація робочих процесів
  • зниження кількості лікарняних
  • підвищення лояльності співробітників шляхом прояви турботи про людей
  • інвестиції в здоров'я персоналу


ЗАПИШІТЬСЯ НА МАСАЖ
Залишаючи заявку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних
від 795 грн.
ПЕРЕД ТИМ, ЯК ЗАПИСАТИСЯ НА МАСАЖ, ОБОВ'ЯЗКОВО ОЗНАЙОМТЕСЯ З ПЕРЕЛІКОМ ПРОТИПОКАЗАНЬ
Де знаходиться масажний кабінет
Телефонуйте:
+38 095 938 18 82
Пишіть:
zancoachua@gmail.com
Приїжджайте:
Київ, вулиця
Олександрівська, 1-в
Корисні статті